Jobspol

Rekrutacja pracowników

Pracownicy z Ukrainy i Polski

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.

Praca Tymczasowa to elastyczne rozwiązanie, dające szerokie możliwości planowania polityki zatrudnienia w firmie, a także reagowania na nagły wzrost zapotrzebowania na personel zewnętrzny, związany z sezonowością produkcji, wzrostem zamówień lub zwiększeniem ilości kontrahentów.

Rekrutacja pracowników tymczasowych

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Polski i Ukrainy na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej, jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi czy średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.

Naszym atutem są niskie koszty współpracy oraz rozległa baza noclegowa, która w zupełności eliminuje problem w kwestii zakwaterowania pracowników.

Poszukujemy partnerów do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem bazy pracowników tymczasowych poszukujemy nowych partnerów biznesowych.

W ramach działalności firmy Jobspol Sp. z o.o. Sp. K. jako Agencji Pracy Tymczasowej, proponujemy Państwu najwyższej jakości usługi, co pozwoli na uzupełnienie pojawiających się braków kadrowych średniego i niższego stopnia.

Po nawiązaniu współpracy agencja Jobspol przejmie od Państwa obowiązki takie jak administrowanie czy rekrutacja pracowników tymczasowych.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Zakres naszych usług obejmuje w szczególności:

podpisywanie umów oraz prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z aktami osobowymi pracownika tymczasowego,
natychmiastowe reagowanie na zgłaszane zapotrzebowania kadrowe,
opłacanie składek oraz wypłaty wynagrodzeń w oparciu o przedstawiane przez Państwa raporty godzinowe kierowanych przez nas pracowników tymczasowych,
kontrolowanie wiz oraz legalności zatrudnienia,
składanie wniosków do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego o uzyskanie pozwoleń na pobyt i pracę,
kontrolowanie wiz oraz innych dokumentów związanych z legalnością zatrudnienia,
organizację badań lekarskich,
składanie wniosków do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego o uzyskanie pozwoleń na pobyt i pracę,
ponoszenia zobowiązań o charakterze publicznoprawnych związanych z podatkiem dochodowym oraz ubezpieczeniem społecznym osób skierowanych,
zapewnienie pracownikom noclegu

Przebieg współpracy

Wybierając współpracę z nami wybierają Państwo zaufanie, solidność oraz profesjonalizm.

  • Przedstawienie naszej oferty pracowników

    Posiadamy szereg wykwalifikowanych oraz niwykwalifikowanych pracowników z różnych specjalności. Bez obaw przygotujemy dla Państwa szereoką ofertę.

  • Ustalenie warunków i rozpoczęcie współpracy

    Po wzajemnym ustaleniu warunków i przebiegu współpracy JOBSPOL przejmuje zadanie dostarczenia i koordynowania pracowników wraz możliwymi usługami zakwaterowania oraz pomocy prawnej.

  • Nadzór ze strony wykonawcy w postaci koordynatora

    Stale nadzorujemy jakość i tryb pracy zrekrutowanych pracowników, którzy pracują dla Państwa. Nasi pracownicy są bardzo efektywni, gdyż pracują z wizją zarobku oraz budowania swojej kariery.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.ZADZWOŃ DO NAS I ZYSKAJ EFEKTYWNYCH PRACOWNIKÓW