Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy w Polsce

Pracownicy z Ukrainy to dla większości pracodawców w Polsce jedyna, szybka możliwość na zapełnienie braków kadrowych na krajowym rynku pracy. Pracownicy ze wschodu to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw z każdej branży. Pomyśl o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy.

Obywatele z Ukrainy, którzy przyjeżdżają do Polski, są zorientowani na pracę. Dokładają wszelkich starań, żeby ich działania zostały docenione. Dlatego rekrutacja pracowników ze wschodu z niezbędnymi szkoleniami nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy

Nasza firma od lat prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia pracowników ze wschodu. Rekrutacja pracowników z Ukrainy pozwala zwiększenie efektywności prac. Pracownicy z Ukrainy są bardzo wydajni, ponieważ przyjechali do Polski w celu pracowania i chęci osiągnięcia zysku. Potrafią więc pracować długo, są zdeterminowani. Pomagamy polskim firmom tym samym znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach.

Mało która firma w Polsce nie zatrudniała pracowników Ukrainy. Jest to dziś tak powszechne, że firmy niekorzystające z pracowników zza wschodniej granicy stanowią już mniejszość w naszym kraju.

Agencja pracy dla Ukraińców pomaga znaleźć odpowiedniego pracownika dla każdego

Pracownicy z Ukrainy lub innych krajów wschodniej części Europy są coraz częściej zatrudniani w bardzo różnych gałęziach przemysłu, jak i sektorze usług. Znajdują oni zatrudnienie nie tylko jako pracownicy budowlani z Ukrainy, ale i w sadownictwie, przemyśle stoczniowym, meblarskim, a także przetwórstwie. Poszukujesz doraźnej pomocy w swojej firmie? Koniecznie zgłoś się do nas! Agencja zatrudniania Ukraińców rekrutuje pracowników sezonowych, którzy będą niezwykle pomocni w okresie intensywnej produkcji. Z nami zatrudnienie pracownika z Ukrainy będzie dużo łatwiejsze.

Nasza agencja pracy dla Ukraińców posiada ogromną kadrę pracowników – również specjalistycznych. W naszej bazie kandydatów znajdują się także ukraińscy pracownicy, którzy mogą pochwalić się certyfikatami i szkoleniami uprawniającymi ich do zadań specjalistycznych..

Wysoka efektywność pracy
Długa ilość przepracowanych godzin
Sumienność pracy i solidność
Chęć osiągnięcia satysfakcjonującego zarobku - motywacja
pracownicy budowlani z Ukrainy

Dlaczego Ukraina to nasz faworyt?

Ukraińscy są nam najbliżej spokrewnionym narodem. Łączy nas wspólna historia, niezwykłe tradycje, podobny język – słowiański. Kultura i wartości również są bardzo zbliżone do naszych. Do tego sami Ukraińcy w większości lubią polaków i polską kulturę. Podziwiają nasz kraj za udaną transformację ustrojową i gospodarczą. Bardzo szybko aklimatyzują się w naszym kraju, uczą się języka, przywożą swoje dzieci, wysyłają je do szkół i przedszkoli.

Polska jest orędownikiem zbliżania się Ukrainy do Unii Europejskiej. Ukraińcy zaś ostatecznie wybrali integrację europejską w 2014 roku.

Gdzie szukać pracowników z Ukrainy?

Agencja pracy tymczasowej JOBSPOL może pochwalić się doświadczeniem w poszukiwaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników ze wschodu. Dzięki dynamicznemu działaniu naszej firmy tysiące obywateli Ukrainy znalazło zatrudnienie w bardzo różnych branżach, a tysiące pracodawców znalazło solidnych pracowników. W Polsce pracę znajdują pracownicy ze wschodu niezależnie od branży, w jakiej się specjalizują.

Jak zatrudniać?

Nasza agencja pracy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic z Ukrainy. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko.

Pozyskanie pracownika odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników ze wschodu przez proces legalizacji ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP na Ukrainie.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.