Jobspol

Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy w Polsce

Pracownicy z Ukrainy to dla większości przedsiębiorców w Polsce jedyna szybka możliwość na zapełnienie braków kadrowych na krajowym rynku, bez konieczności podejmowania długotrwałych zobowiązań. Pracownicy ze wschodu to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw z praktycznie każdej branży — rozległa baza kandydatów naszej agencji zatrudnienia pozwala na łatwe znalezienie zarówno ogólnego personelu, jak i wykwalifikowanych specjalistów.

Obywatele z Ukrainy przyjeżdżający do Polski zdeterminowani są, aby sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz bezwzględnie przestrzegać zasad panujących w zakładzie. Dokładają tym samym wszelkich starań, by ich działania zostały docenione — ich etyka zawodowa i kultura wykonywania zleconych zadań często nie ma sobie równych. Kandydaci chętnie również poszerzają swoje kwalifikacje w celu poprawy sytuacji finansowej, dlatego rekrutacja pracowników z krajów wschodnich z niezbędnymi szkoleniami nie stanowi dla naszej agencji najmniejszego problemu.

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy

Nasza agencja od lat prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia personelu ze wschodu. Rekrutacja kandydatów z tej części świata pozwala na zwiększenie efektywności działania firmy. Chęć poprawienia swojej sytuacji majątkowej i zawodowej motywuje ich do wzmożonej wydajności. Ich determinacja częstokroć przejawia się także poprzez chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności. Pomagamy polskim firmom tym samym znacznie ograniczać koszty zatrudnienia oraz sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich strukturach.

Trend pozyskiwania personelu ze wschodu rozwija się na tyle dobrze, że obecnie dość ciężko jest znaleźć firmę w Polsce, która nie korzystała z usług pracowników z Ukrainy. Tendencja ta sprawia, że firmy niekorzystające z pomocy personelu zza wschodniej granicy stanowią mniejszość na krajowym rynku. Świadczy to przede wszystkim o opłacalności tego rozwiązania — jest to nisza, którą wypełnia nasza agencja zatrudnienia.

Agencja pracy dla Ukraińców pomoże Państwu uzupełnić braki kadrowe

Pracownicy z Ukrainy lub innych krajów wschodniej części Europy są coraz częściej pozyskiwani przez przedsiębiorców z szeregu różnych gałęzi przemysłu, jak również w sektorze usługowym. Znajdują oni zatrudnienie nie tylko w branży budowlanej, ale także w sadownictwie, przemyśle stoczniowym, meblarskim oraz przetwórczym.

Jeśli poszukują Państwo doraźnej pomocy w szybkim i efektywnym finansowo uzupełnieniu kadry, warto wziąć pod uwagę oferowane przez nas usługi. Wdrażanie krótkoterminowych projektów nierzadko wymaga znacznego poszerzenia składu personelu na stosunkowo niedługi okres. Agencja zatrudnienia Ukraińców rekrutuje personel do zadań sezonowych, który może okazać się nieoceniony w okresie szczególnie intensywnej produkcji.

Nasza agencja zatrudnienia Ukraińców posiada niezwykle rozległą bazę kandydatów – w tym również fachowców o wąskiej specjalizacji. W naszym rejestrze znajdują się pracownicy ze wschodu, dysponujący certyfikatami i szkoleniami uprawniającymi ich do zadań specjalistycznych.

Wysoka efektywność pracy
Długa ilość przepracowanych godzin
Sumienność pracy i solidność
Chęć osiągnięcia satysfakcjonującego zarobku - motywacja
pracownicy budowlani z Ukrainy

Dlaczego Ukraina to nasz faworyt?

Ukraińscy są nam najbliżej spokrewnionym narodem. Łączy nas wspólna historia, niezwykłe tradycje, podobny język – słowiański. Kultura i wartości również są bardzo zbliżone do naszych. Do tego sami Ukraińcy w większości lubią polaków i polską kulturę. Podziwiają nasz kraj za udaną transformację ustrojową i gospodarczą. Bardzo szybko aklimatyzują się w naszym kraju, uczą się języka, przywożą swoje dzieci, wysyłają je do szkół i przedszkoli.

Polska jest orędownikiem zbliżania się Ukrainy do Unii Europejskiej. Ukraińcy zaś ostatecznie wybrali integrację europejską w 2014 roku.

Gdzie szukać pracowników z Ukrainy?

Agencja pracy tymczasowej JOBSPOL może pochwalić się doświadczeniem w poszukiwaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników ze wschodu. Dzięki dynamicznemu działaniu naszej firmy tysiące obywateli Ukrainy znalazło zatrudnienie w bardzo różnych branżach, a tysiące pracodawców znalazło solidnych pracowników. W Polsce pracę znajdują pracownicy ze wschodu niezależnie od branży, w jakiej się specjalizują.

Jak zatrudniać?

Nasza agencja pracy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic z Ukrainy. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko.

Pozyskanie pracownika odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników ze wschodu przez proces legalizacji ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP na Ukrainie.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.