Jobspol

Pracownicy z Indonezji i Filipin

Pracownicy z Indonezji, Filipin i krajów Azji w Polsce

Pracownicy z Filipin i Indonezji to całkowicie nowa, coraz bardziej popularna metoda na zapełnienie braków kadrowych na polskim rynku pracy. Obecna sytuacja wskazuje na to, że siła robocza napływająca z rejonów Ukrainy jest niewystarczająca. Warto jednak wspomnieć, że nasza agencja pracy ma na to znakomite rozwiązanie. A to wszystko dzięki obecnemu rynkowi Azjatyckiemu jak Indonezja czy Filipiny. Pracownicy z tamtych rejonów coraz chętniej napływają do naszego kraju w poszukiwaniu zatrudnienia. Oferta przeznaczona jest dla większości Polskich pracodawców, którzy z powodzeniem odkrywają jej zalety w swoich firmach.
Zatrudnianie pracowników z tego rejonu świata to świetna metoda na zwiększenie wydajności wykonywanej pracy. Jest również doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw z każdej branży, gdzie na pewno bardzo by się przydali pracownicy z Filipin. Agencja pracy Jobspol stale przeprowadza rekrutacje, dzięki czemu może zagwarantować najlepsze zespoły pracownicze.

Obywatele z Indonezji i Filipin, którzy przybywają do Polski są zorientowani na efektywną pracę. Pragną pozostać w Naszym kraju i aktywnie działać na europejskim rynku pracy. Ze wglęu na znaczną liczebność pracowników z Filipin i Indonezji ich przyjazd daje naszym firmom i przedsiębiorcom ogromne zasoby w sile roboczej.

Rekrutacja pracowników z Azji

Nasza firma od lat prowadzi rekrutację oraz obsługuje zatrudnienie pracowników ze wschodu. Filipińczycy i Indonezyjczycy wchodzą w skład zupełnie nowej oferty jaką przygotowaliśmy dla Państwa.

Pracownicy z tego rejonu świata są bardzo wydajni, ponieważ przyjechali do Polski w celu pracowania i chęci osiągnięcia zysku. Zależy im na długoterminowym pobycie gdyż przyjechali z daleka. Potrafią więc pracować długo, są zdeterminowani. Pomagamy polskim firmom tym samym znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach.

Pracownicy z Filipin w Polsce są coraz częściej zatrudniani w bardzo różnych gałęziach przemysłu, jak i sektorze usług. Poszukujesz doraźnej lub profesjonalnej pomocy w swojej firmie? Koniecznie zgłoś się do nas! Rekrutujemy pracowników z rejonów Azji, którzy będą niezwykle pomocni w okresie intensywnej produkcji.

Jesteśmy w stanie zaoferować szeroką bazę kandydatów do pracy z każdej specjalizacji, zarówno kilku, jak i całą grupę osób. Jeśli interesują Państwa wykwalifikowani pracownicy z Azji – rekrutacja trwa niemal cały rok, zapraszamy do kontaktu.

Bardzo szybkie dostosowanie do warunków
Niska roszczeniowość i brak wymagań
Wysoka efektywność pracy
Długa ilość przepracowanych godzin
Zaangażowanie, sumienność pracy i solidność
Chęć osiągnięcia satysfakcjonującego zarobku - motywacja
pracownicy z Filipin

Dlaczego wybieramy Indonezję i Filipiny?

Przyczyną korzystania z siły roboczej z Dalekiego Wschodu jest wyraźny spadek ilości pracowników z Europy Wschodniej, którzy chcieliby pracować w Polsce.

Indonezyjczycy przyjeżdżają do pracy w nszym kraju, ze względu na trudną sytuację ekonomiczną w ich ojczystym kraju. Filipińczycy podobnie są zainteresowani większymi zarobkami w Europie, tym bardziej ze uważają Polaków za majętny naród. Dla nich najważniejsze jest to, aby pracodawca był, względem nich, lojalny. Jeśli chcą pracować wykonują swoje obowiązki bardzo sumiennie i efektywnie.

Rekrutujemy w ponad 50 profesjach m.in. pracownicy linii produkcyjnych, wysoko wykwalifikowana kadra spawalnicza znana w przemyśle stoczniowym, architekci oraz pracownicy budowlani, zawodowcy z przemysłu odzieżowego itd.

Ogromna ilość specjalizacji sprawia, że nasza współpraca z partnerami może być jeszcze bardziej owocna.

Więcej o pracownikach z Indonezji

Pracownicy charakteryzują się dokładnością, precyzją oraz niewątpliwą lojalnością. Pracownicy z Indonezji bardzo prędko przystosowują się do klultury i klimatu pracy w Polsce. Indonezyjczycy na pozór są dość odmienni, ale w praktyce bardzo szybko nawiązują dialog. Do kwestii religi podchodzą bardzo swobodnie, dlatego też kwestia odmiennej wiary nie powinna być przeszkodą w nawiązaniu dobrych relacji pracodawca – pracownik.

Indonezyjczycy są otwratymi i mało roszczeniowymi osobami.

Dodatkowo wykonują powierzone im zadania z wielkim zaangażowaniem i starannością. Największą zaletą w tym przypadku jest pozyskanie pracownika, który będzie pracował tylko i wyłącznie u jednego pracodawcy. Dzięki temu otrzymujemy znacząca stabilność w utrzymaniu personelu (zezwolenie na pracę umożliwia cudzoziemcowi zatrudnienie i pracę tylko u jednego pracodawcy). Co ważne, pracownik z Azji nie będzie przerywał pracy w celu odwiedzin swojego kraju, dlatego ułatwia to znacznie organizację pracy w firmie.

Więcej o pracownikach z Filipin

Polska jako nasz kraj dla Filipińczyków jest bardzo bliska kulturowo. W większości Filipińczycy to katolicy, a ich językiem urzędowym jest angielski. Zdecydowanie ułatwia to współpracę z polskimi przedsiębiorcami.

Pracownicy z Filipin to osoby z bardzo małymi wymaganiami

Filipińczycy są osobami bardzo pracowitymi tym bardziej, że nie stawiają tak dużych wymagań, jak często Ukraińcy. Pracownicy z Filipin ekspresowo przystosowują się do warunków w naszym kraju, a warunki zmienna pogoda nie jest dla nich przeszkodą. Obecnie ponad 10 milionów Filipińczyków migruje za pracą głównie do Europy.

Jak zatrudniać?

Nasza agencja pracy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko.

Pozyskanie pracownika odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników ze wschodu i rejonów Indii przez proces legalizacji ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy pracownikom na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.