Jobspol

Pracownicy z Bangladeszu i Nepalu

Pracownicy z Bangladeszu, Nepalu i krajów Azji w Polsce

Pracownicy z Bangladeszu i Nepalu to nowa, innowacyjna na polskim rynku pracy metoda na zapełnienie braków kadrowych. Przeznaczona jest dla większości Polskich pracodawców, którzy z powodzeniem odkrywają jej zalety w swoich firmach. Zatrudnianie pracowników z tego rejonu świata to świetna metoda na zwiększenie wydajności wykonywanej pracy. Jest również doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw z każdej branży. Pomyśl o zatrudnieniu pracowników z Bangladeszu i Nepalu.

Obywatele tych krajów, którzy przyjeżdżają do Polski, są zorientowani na pracę. Dokładają wszelkich starań, żeby tutaj pozostać i aktywnie działać na rynku pracy. Zastanawiasz się więc jak zatrudnić pracownika z Azji?

Agencja pracy Jobspol rekrutuje

Nasza firma od lat prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia pracowników ze wschodu. Pracownicy z Bangladeszu i Nepalu to zupełnie nowa oferta jaką przygotoaliśmy dla Państwa firmy.

Pracownicy z Indii są bardzo wydajni, ponieważ przyjechali do Polski w celu pracowania i chęci osiągnięcia zysku. Zależy im na długoterminowym pobycie gdyż przyjechali z daleka. Potrafią więc pracować długo, są zdeterminowani. Pomagamy polskim firmom tym samym znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach.

Pracownicy z Azji w Polsce

Pracownicy z Azji w Polsce są coraz częściej zatrudniani w bardzo różnych gałęziach przemysłu, jak i sektorze usług. Oferujemy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z Bangladeszu oraz Nepalu. Poszukujesz doraźnej lub profesjonalnej pomocy w swojej firmie? Koniecznie zgłoś się do nas! Rekrutacja pracowników z Indii, którzy będą niezwykle pomocni w okresie intensywnej produkcji, trwa niemal cały czas!

Jesteśmy w stanie zaoferować szeroką bazę kandydatów do pracy z każdej specjalizacji, zarówno wykwalifikowanych jak i niedoświadczonych pracowników. Znajdują się u nas nie tylko kandydaci pełnoetatowi, ale także pracownicy tymczasowi z Azji, którzy pragną podjąć się pracy zarobkowej.

Posiadamy ogromną kadrę pracowników – również specjalistycznych. W naszej bazie kandydatów znajdują się także pracownicy z Bangladeszu w Polsce, którzy mogą pochwalić się certyfikatami i szkoleniami uprawniającymi ich do zadań specjalistycznych.

Wysoka efektywność pracy
Długa ilość przepracowanych godzin
Sumienność pracy i solidność
Chęć osiągnięcia satysfakcjonującego zarobku - motywacja
rekrutacja pracowników z Indii

Dlaczego postawiliśmy na Bangladesz oraz Nepal?

Zajmujemy się sprowadzaniem pracowników z Republiki Bangladeszu oraz Nepalu. Rekrutujemy w ponad 50 profesjach m.in. pracownicy linii produkcyjnych, wysoko wykwalifikowana kadra spawalnicza znana w przemyśle stoczniowym, profesjonalni architekci oraz pracownicy budowlani, zawodowcy z przemysłu odzieżowego itd.

Ogromna ilość specjalizacji sprawia, że nasza współpraca z partnerami może być jeszcze bardziej owocna.

Zalety pracowników z Bangladeszu i Nepalu

Pracownicy charakteryzują się dokładnością, precyzją oraz niewątpliwym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Aktywnie inicjują wzrost światowej gospodarki m.in w przemyśle stoczniowym, budowlanym wznosząc nowoczesne budynki w Dubaju jako profesjonalni architekci i budowlańcy. Dodatkowo pracownicy z tego rejonu świata mają ogromny wpływ na światowy przemysł odzieżowy pod względem dystrybucji i produkcji odzieży. Zaasdniczą formą komunikacji z pracownikami z Bangladeszu i Nepalu jest język angielski. Jest to ich język podstawowy uzywany na codzień.

Jak zatrudniać?

Nasza agencja pracy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic z Bangladeszu i Nepalu. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko.

Pozyskanie pracownika odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników ze wschodu i rejonów Indii przez proces legalizacji ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy pracownikom na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.