Praca za granicą

Praca w Niemczech, Czechach i na Malcie

Agencja Pracy JOBSPOL dzięki trwałej współpracy z rzetelnymi partnerami biznesowymi oferuje bardzo atrakcyjne wakaty pracy poza granicami Polski. W szczególności oferujemy naszym praocwnikom ciekawą i legalną i dobrze płatną pracę, głównie w Niemczech, Czechach oraz na Malcie.


Nasza agencja posiada szeroko rozwinięte komntakty biznesowe właśnie w dwóch krajach sąsiadujących z Polską tj. Niemczech, Chechach, ale także i na Malcie. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalną obsługę pracy tymczasowej za granicą.

Co ważne, oferujemy pracownikom wysłanym do pracy za granicą możliwość eastycznej zmiany kraju. Mogą więc poruszać się między tymi krajami w celach pracy.


Nasi pracownicy pierwszorzędnie zatrudniani są w Polsce, a następnie sprawdzonych pracowników wysyła się do pracy za granicę. Takim pracownikom przysługuje prawo wyjazdu. Jeżeli więc jesteś już naszym pracownikiem, przysługuje Ci prawdopodobnie możliwość wyjazdu do Niemiec, Czech lub na Maltę w celach pracy.

Partnerstwo z Niemieckimi firmami

 • Stała współpraca z zagranicą

  Możemy poszczycić się otwratą współpracą z wieloma znanymi firmami na terenie Niemiec. Dzięki temu wzbogacamy swoją ofertę o jasne warunki pracy i konkretne zasady, a także dobrą płacę.

 • Ustalenie warunków i rozpoczęcie współpracy

  Naszym priorytetem jest, aby potencjalny Pracownik podejmując zmiany w swoim życiu zawodowym miał pewność, że współpracuje z mocnym partnerem, który zatroszczy się o jego interesy.Nasza agencja pracy JOBSPOL oferuje pełną legalność i przejrzystość zatrudnienia, co sprawia że zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

Oferta pracy na terenie Niemiec

Oferujemy wszystkim interesantom możliwość uzyskania stanowiska pracy tymczasowej na terenie Niemiec. Jesteśmy zorientowani na tamtejszym rynku pracy, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rozpatrzymy każdy wniosek wysłany za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Wszystkim zajmiemy się my

Skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci szczegóły

DLA PRACOWNIKA

Kontakt ws. rekrutacji

 • +48 576 134 902

 • Agencja Pracy Tymczasowej
  Jobspol Sp. z o.o. Sp. k.

 • ul. Wodzisławska 1/313,
  44-240 Żory