Jobspol

Praca za granicą

Praca w Niemczech, Czechach, Holandii i na Malcie

Chciałbyś pracować z nami? Wypełnij formularz!

Wypełnij kwestionariusz osobowy w naszym systemie.


Agencja Pracy JOBSPOL dzięki trwałej współpracy z rzetelnymi partnerami biznesowymi oferuje bardzo atrakcyjne wakaty pracy poza granicami Polski. W szczególności oferujemy naszym praocwnikom ciekawą i legalną i dobrze płatną pracę, głównie w Niemczech, Czechach, Holandii oraz na Malcie.


Nasza agencja posiada szeroko rozwinięte komntakty biznesowe właśnie w dwóch krajach sąsiadujących z Polską tj. Niemczech, Chechach, Holandii ale także i na Malcie. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalną obsługę pracy tymczasowej za granicą.

Praca za granicą - kraje do wyboru


Co ważne, oferujemy pracownikom wysłanym do pracy za granicą możliwość elastycznej zmiany kraju. Praca w Czechach, Holandii czy Niemczech nie musi być więc wiążąca na dłuższy okres.


Znakomitym przykładem intratnej pracy za granicą są stanowiska oferowane kndydatom na Malcie.
Pracując w restauracji można uzyskać stawkę 5 euro za godzinę, a wykonując prace budowalne wynagrodzenie w zakresie 8-15 euro na godzinę.


Nasi pracownicy pierwszorzędnie zatrudniani są w Polsce, a następnie osoby sprawdzone wysyła się do pracy za granicę. Jeżeli więc jesteś już naszym pracownikiem, przysługuje Ci prawdopodobnie możliwość wyjazdu do Niemiec, Czech lub na Maltę w celu podjęcia pracy.

Partnerstwo z Niemieckimi firmami

  • Stała współpraca z zagranicą

    Możemy poszczycić się otwratą współpracą z wieloma znanymi firmami na terenie Niemiec. Dzięki temu wzbogacamy swoją ofertę o jasne warunki pracy i konkretne zasady, a także dobrą płacę.

  • Ustalenie warunków i rozpoczęcie współpracy

    Naszym priorytetem jest, aby potencjalny Pracownik podejmując zmiany w swoim życiu zawodowym miał pewność, że współpracuje z mocnym partnerem, który zatroszczy się o jego interesy.Nasza agencja pracy JOBSPOL oferuje pełną legalność i przejrzystość zatrudnienia, co sprawia że zyskujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą.

Oferta pracy na terenie Niemiec

Oferujemy wszystkim interesantom możliwość uzyskania stanowiska pracy tymczasowej na terenie Niemiec. Jesteśmy zorientowani na tamtejszym rynku pracy, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rozpatrzymy każdy wniosek wysłany za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Wszystkim zajmiemy się my

Skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci szczegóły

DLA PRACOWNIKA

Kontakt ws. rekrutacji