Jobspol

O firmie

Agencja Pracy JOBSPOL

Agencja Pracy Tymczasowej JOBSPOL działa w branży międzynarodowego i krajowego pośrednictwa pracy. Rekrutujemy i wynajmujemy do pracy pracowników z Ukrainy oraz Polski. Przeprowadzimy każdą możliwą rekrutację. Posiadamy szeroka bazę kandydatów do pracy z każdej specjalizacji, zarówno wykwalifikowanych jak i niedoświadczonych pracowników.

Nasz firma bierze pełną odpowiedzialność za poprawność wykonywanych działań. Z Nami możecie Państwo pozyskać specjalistów do zrealizowania Swojego projektu oraz do powierzenia wybranego stanowiska roboczego. Outsourcing pracowniczy z firmą JOBSPOL to idealny sposób na uzupełnienie niedoborów kadrowych, zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników oraz optymalizację kosztów zatrudnienia.

Zwrócenie się do nas jest gwarancją stałego poziomu usług, jest też dobrą alternatywą dla inwestycji we własnych pracowników. Z nami mogą Państwo szybko pozyskać zespół pracowników do zrealizowania projektu. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami.

  • Rekrutacja pracowników
  • Leasing pracowników
  • Nadzór rekrutacyjny
  • Usługi zakwaterowania
  • Wsparcie prawne
Pełne doświadczenie i szybka rekrutacja

Nasza oferta rekrutacji pracowników skierowana jest w zasadniczo do przedsiębiorstw, które na lokalnym rynku pracy nie potrafią znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. Agencja Pracy JOBSPOL w krótkim czasie i w dowolnej ilości zorganizuje wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem.

Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednią dbałością i starannością w realizacji. Rekrutujemy ludzi do wszystkich branż robotniczych.

  • Tylko z nami wynajmują Państwo pracowników bez obaw, to My trzymamy rękę na pulsie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/h.
  • Niezawodność to Nasze drugie imię. Zapewniamy współpracę z najlepszymi w rozsądnej cenie.
  • Wykwalifikowana kadra ze Wschodu, niezstąpieni specjaliści i sprawna organizacja – To wszystko by mogli Państwo sprawnie prowadzić swoje interesy.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.

ZADZWOŃ DO NAS I ZYSKAJ EFEKTYWNYCH PRACOWNIKÓW