Jobspol

Leasing pracowników

Leasing pracowników

To rozwiązanie dobre dla przedsiębiorstwa oczekującego szybkiego zatrudnienia tymczasowego personelu z Ukrainy oraz wygody w kwestii ich obsługi kadrowej. Umowa ma charakter trójstronny:
Zatrudniający Użytkownik - Agencja Zatrudnienia Tymczasowego - Osoba Zatrudniona Tymczasowo.

Leasing pracowników — ze wschodu i nie tylko — gwarantuje doskonałe kadry w waszej firmie i zero formalności związanych z zatrudnieniem. Wszelkie sprawy kadrowo-płacowe, Agencja Zatrudnienia bierze na siebie. Państwu pozostaje nadzorować i kierować personelem. Leasing pracowników z Ukrainy oraz innych części świata (głównie wschód) to bardzo elastyczne rozwiązanie pozyskiwania fachowców do konkretnych zadań.

W przypadku usługi leasingu pracowniczego przedmiotem umowy nie jest osoba zakontraktowana, lecz usługa przez nią wykonywana. Dodatkowym atutem jest fakt, że koszt usługi pozyskania personelu z Ukrainy można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności firmy. Dbamy o profesjonalizm oraz najwyższą jakość obsługi. Dzięki szeroko zakrojonej rekrutacji stale powiększamy bazę kandydatów, tak aby spełnić precyzyjnie określone wymagania naszych klientów. Dlatego też świadczona przez nas usługa wynajmu personelu ze wschodu spełnia nawet najbardziej wygórowane standardy.

Leasing pracowników ze wschodu (m.in. Ukrainy) stanowi optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców planujących realizację doraźnych przedsięwzięć, wymagających dużego nakładu obowiązków w krótkim okresie czasu. Wariant ten sprawdza się znakomicie m.in. w przypadku zatrudnienia tymczasowego, sezonowego lub w ramach konkretnego projektu.

Pozwala szybko uzupełnić kadrę wtedy, gdy dany termin tego wymaga. Usługa ta wykorzystywana jest również w razie konieczności tymczasowego zastępowania personelu, który korzysta np. ze zwolnień lekarskich, a także gdy rozwój firmy wymaga kolejnych osób, natomiast ich zatrudnienie wiązałoby się z przekroczeniem ustawowych limitów. Leasing pracowników z Ukrainy to doskonały sposób na doraźne uzupełnienie braków kadrowych.

Dodatkowo leasing pracowników ze wschodu jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem dla firm, ponieważ umożliwia czasową, elastyczną i wygodną formę zatrudnienia. Proponując Państwu tę usługę, bierzemy na siebie pełną obsługę administracyjno-kadrową, a także procesy i koszty związane z rekrutacją, selekcją i weryfikacją kandydatów z zagranicy (Ukraina oraz wybrane kraje wschodnie). To niesie za sobą znaczne oszczędności w budżecie firmy, a także mniejszy nakład czasu i środków, niezbędnych do wprowadzenia projektu w życie.

Przebieg współpracy

Wybierając współpracę z nami wybierają Państwo zaufanie, solidność oraz profesjonalizm.

  • Przedstawienie naszej oferty pracowników

    Posiadamy szereg wykwalifikowanych oraz niwykwalifikowanych pracowników z różnych specjalności. Bez obaw przygotujemy dla Państwa szereoką ofertę.

  • Ustalenie warunków i rozpoczęcie współpracy

    Po wzajemnym ustaleniu warunków i przebiegu współpracy JOBSPOL przejmuje zadanie dostarczenia i koordynowania pracowników wraz możliwymi usługami zakwaterowania oraz pomocy prawnej.

  • Nadzór ze strony wykonawcy w postaci koordynatora

    Stale nadzorujemy jakość i tryb pracy zrekrutowanych pracowników, którzy pracują dla Państwa. Nasi pracownicy są bardzo efektywni, gdyż pracują z wizją zarobku oraz budowania swojej kariery.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.ZADZWOŃ DO NAS I ZYSKAJ EFEKTYWNYCH PRACOWNIKÓW