Jobspol

Elektryk z Ukrainy

Elektryk z Ukrainy - dlaczego warto go zatrudnić?

Według Barometru Zawodów jednym z najbardziej deficytowych zawodów jest elektryk. Częściowo na ten stan rzeczy ma wpływ to, że absolwenci szkół wybierają kierunki humanistyczne. Wolą szukać pracy w mediach, reklamie i marketingu. Wielu uczniów uważa, że wybierając wykształcenie zawodowe, zamykają sobie drogę do kariery.
Brak elektryków (i spawaczy) w naszym kraju spowodowany jest między innymi emigracją specjalistów za granicę (w poszukiwaniu lepszych zarobków).
Jeśli Twoje przedsiębiorstwo dotknął kryzys związany z brakiem elektryków, zdaj się na nas. Coraz więcej pracodawców przychylnie patrzy na pracowników z Ukrainy, oferując im zatrudnienie. Słusznie, ponieważ Ukraińcy są wykwalifikowani, solidni i dokładni. A poza tym cechuje ich wysoka motywacja do pracy.

Elektryk z doświadczeniem z Ukrainy — dzięki nam zatrudnisz go szybko i sprawnie!

W Polsce wiele branż cierpi na brak pracowników. Mimo że powstają liczne oferty pracy, nikt nie garnie się na stanowiska elektryków i spawaczy. Pracy w naszym kraju jest pod dostatkiem, tylko brakuje siły roboczej. Dzięki nam uzyskasz realną pomoc w znalezieniu pracowników z Ukrainy. Zajmiemy się ich rekrutacją i selekcją. Gdybyś sam chciał przeprowadzić proces rekrutacji, mocno obciążyłbyś dział HR i naraził się na spore koszty. Tymczasem wielu wykwalifikowanych obywateli z Ukrainy przyjeżdża do naszego kraju za pracą. Ich motywem nie są wyłącznie kwestie finansowe. Według Ukraińców w Polsce panują po prostu dobre warunki do życia.
Nasza agencja pracy tymczasowej posiada rozbudowaną bazę kandydatów. Dzięki nam wypełnisz luki kadrowe i zatrudnisz wiele osób na stanowisku elektryka. Teraz zrobisz to jeszcze szybciej niż do tej pory! Dlaczego? Ponieważ w zatrudnianiu cudzoziemców z Ukrainy naszym przedsiębiorcom pomaga specustawa, na podstawie której Ukraińcy mogą legalnie przebywać w naszym kraju bez konieczności posiadania wiz. Pracę podejmą oni na podstawie zgłoszenia internetowego, które pracodawca wysyła do powiatowego urzędu pracy.

Czym zajmuje się elektryk?

Wiesz już, że zajmujemy się rekrutacją specjalistów z Ukrainy. Spośród kandydatów do pracy wybieramy tych najbardziej wykwalifikowanych, którzy spełniają wymagania danej oferty pracy. Zawód elektryka należy do deficytowych także dlatego, że od fachowców wymaga się doświadczenia popartego licznymi dokumentami. Na tym stanowisku musi bowiem pracować osoba, która jest doskonale przygotowana do swoich obowiązków. Co zatem należy do zadań elektryka? Na tym stanowisku praca polega na:

  • projektowaniu i montażu sieci elektrycznych,
  • konserwacji sieci elektrycznej i jej poprawnej instalacji,
  • nadzorze nad wytwarzaniem energii (w przypadku inżynierów).

Oprócz tego elektryk czuwa nad bezpieczeństwem wielu osób, które na co dzień przebywają w miejscu, gdzie montuje się lub naprawia sieci oraz instalacje elektryczne.

Jak pozyskamy dla Ciebie pracowników z Ukrainy?

Czy wiesz, że mamy swoje przedstawicielstwa w wielu dużych miastach Europy Wschodniej? To stamtąd rekrutujemy dla Ciebie pracowników. Otrzymują oni od nas pełne wsparcie w rodzimym języku, a ponadto zapewniamy im transport i zakwaterowanie. Formalności minimalizujemy do niezbędnego minimum. Nie musisz biegać po urzędach i podpisywać setek dokumentów. Wystarczy Ci jeden — umowa z nami. Kiedy ją podpiszesz, zaoferujesz pracę obywatelom z Ukrainy. Formę zatrudnienia dopasujesz do aktualnych wymagań Twojego przedsiębiorstwa — zdecydujesz się na umowę o pracę, umowę zlecenie lub na leasing pracowniczy. Jeśli chodzi o ten ostatni, potraktuj go jako okres próbny dla przyszłych pracowników.

Znajdziemy Ci idealnych kandydatów do pracy (dopasowanych do konkretnej oferty). Nie obawiaj się, że stanowiska elektryków w Twojej firmie pozostają puste. W naszym kraju praca czeka na Ukraińców. Wśród nich jest wielu fachowców, którzy doskonale zrealizują swoje zadania. Pomożesz nie tylko osobom z kraju ogarniętego wojną, ale sprawisz, że Twoja firma wreszcie stanie na nogi. A Ty zajmiesz się jej rozwojem, zamiast bezowocnie szukać kandydatów.

Wysoka efektywność pracy
Długa ilość przepracowanych godzin
Sumienność pracy i solidność
Chęć osiągnięcia satysfakcjonującego zarobku - motywacja
pracownicy budowlani z Ukrainy

Gdzie szukać pracowników z Azji?

Agencja pracy tymczasowej JOBSPOL może pochwalić się doświadczeniem w poszukiwaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników ze wschodu. Dzięki dynamicznemu działaniu naszej firmy tysiące obywateli Azji znalazło zatrudnienie w bardzo różnych branżach, a tysiące pracodawców znalazło solidnych pracowników. W Polsce pracę znajdują pracownicy ze wschodu niezależnie od branży, w jakiej się specjalizują.

Jak zatrudniać?

Nasza agencja pracy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic z Azji. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko.

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników?

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.