JobspolBlog

Zakres naszych usług to kompleksowa usługa rekrutacyjna, obejmująca wszystkie wymagane aspekty pozyskiwania pracowników. Działamy na terenie całej Polski — współpracujemy zarówno z wielkimi przedsiębiorstwami zrzeszającymi setki osób, jak i z lokalnymi firmami o nieco skromniejszym obszarze działania. Profesjonalizm oraz szybkość działania to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy.


Nasza oferta przewiduje wiele rozwiązań w zakresie sposobu pozyskiwania pracowników w kraju i za granicą, dzięki czemu jako przedsiębiorca masz możliwość dostosowania usługi do swoich potrzeb i specyfiki firmy. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie charakteru zatrudnienia oraz kwalifikacji kandydatów.

pracownik w biurze

Rekrutacja pracowników: proces, strategie i narzędzia

Rekrutacja pracowników stanowi kluczowy element w życiu każdej firmy. Wpływa nie tylko na jej obecne funkcjonowanie, lecz także na perspektywy rozwoju i sukcesu w przyszłości.

praca

Trendy na rynku pracy: prognozy na przyszłość

W dzisiejszych czasach rynek pracy nieustannie ewoluuje, napędzany nowymi technologiami, zmieniającymi się preferencjami pracowników i rosnącą konkurencją między firmami. Zastanówmy się nad tym, jakie trendy dominują obecnie na rynku pracy i jakie prognozy można postawić na przyszłość.

spawacz

Outsourcing zatrudnienia: zalety i wady dla firm

Outsourcing pracowniczy stał się coraz popularniejszym rozwiązaniem dla firm, które chcą obniżyć koszty i zwiększyć efektywność swoich operacji.

podpisywanie umowy
Jak zatrudnić cudzoziemcę

Szanowny Pracodawco poniżej w krótkich krokach przedstawiamy Tobie sposób postępowania w przypadku gdy nie wiesz jak zatrudnić pracownika z Ukrainy

rozliczanie podatku
Porady prawne

Oferujemy profesjonalne doradztwo prawne. Współpracując z nami zyskasz pełne wsparcie w zakresie prawnej obsługi i rekrutacji codzoziemców.

zakwaterowanie
Zakwaterowanie pracowników

Sprawdź potrzebne dokumenty niezbędne do prawidłowego przebiegu działań rekrutacyjnych. Wszystko zestawiliśmy dla Ciebie w jednym miejscu.

stanowisko pracy
Stanowiska pracy

Przedstawiamy listę dostępnych stanowisk i miejsc pracy dla zainteresowanych kandydatów. Każdy dział przemysłu jest przez nas wspierany oraz rozwijany.

Przebieg współpracy

Wybierając współpracę z nami wybierają Państwo zaufanie, solidność oraz profesjonalizm.

  • Przedstawienie naszej oferty pracowników

    Posiadamy szereg wykwalifikowanych oraz niwykwalifikowanych pracowników z różnych specjalności. Bez obaw przygotujemy dla Państwa szereoką ofertę.

  • Ustalenie warunków i rozpoczęcie współpracy

    Po wzajemnym ustaleniu warunków i przebiegu współpracy JOBSPOL przejmuje zadanie dostarczenia i koordynowania pracowników wraz możliwymi usługami zakwaterowania oraz pomocy prawnej.

  • Nadzór ze strony wykonawcy w postaci koordynatora

    Stale nadzorujemy jakość i tryb pracy zrekrutowanych pracowników, którzy pracują dla Państwa. Nasi pracownicy są bardzo efektywni, gdyż pracują z wizją zarobku oraz budowania swojej kariery.

images
ZADZWOŃ DO NAS I ZYSKAJ EFEKTYWNYCH PRACOWNIKÓW

Szukasz pracowników?

Złóż nam zlecenie rekrutacyjne, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszych kandydatów

01

DLA
PRACOWNIKA

pracownik

Rozwijaj karierę z nami i dołącz do naszej grupy

Współpraca opiera się na jasnych warunkach. Rozpocznij pracę z nami już teraz i wzbogacaj swoje predyspozycje zawodowe.

Stabilna i stała współpraca, bieżące oferty pracy to nasz priorytet. Swoja pracą na wybranym stanowisku zyskujesz cenne doświadczenie.

Oferujemy mozliwość rozwoju Twojej kariery oraz poszerzania horyzontów w zakresie współpracy z firmami.

Z nami zyskasz jasne warunki, miłą atmosferę oraz liczne wyjazdy w celu umożliwienia zarobku.

Jesteś zainteresowany pracą dla nas?

Nie zwlekaj i dołącz do grona naszych pracowników, a następnie zyskaj wiele ofert pracy.