Obserwuj nas:

Oferta opieki

Home Oferta opieki

NASZA OFERTA

Oferujemy profesjonalną opiekę dla osób starszych oraz dzieci

Blue-Separator-Line-Image

Opiekun to osoba niezawodna, kompetentna i co najważniejsze, godna zaufania. Powinna cechować się również zrozumieniem i empatią.

Agencja Pracy Jobspol jest liderem w branży w poszukiwaniu absolutnie najlepszych Opiekunek i Opiekunów, którzy zapewnią seniorom pomoc w ich własnym domu, dając rodzinom należyty spokój ducha.

 

Czy Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje dodatkowej pomocy? Obowiązki domowe, sprawunki i zadania osobiste mogą być trudne lub niebezpieczne dla wielu osób, kiedy wykonują je samodzielnie.

 

Gdy Twoja ukochana osoba potrzebuje pomocy przy podstawowych czynnościach domowych, nasi opiekunowie sprostają wszystkim potrzebom.

Opiekunka do dzieci

 

W swojej ofercie posiadamy usługi opieki nad dziećmi. Twoi najmłodsi członkowie rodziny mogą bezpiecznie czekać na Twój powrót do domu.

 

Zapewniamy staranną opiekę dzieci, gry i zabawy edukacyjne podczas Twojej nieobecności.

Profesjonalna opieka dla seniora

 

Jeżeli zależy Ci na stałej opiece nad starszą osobą lub osobą niepełnosprawna, to właśnie my ja gwarantujemy. Mamy w swojej kadrze wykwalifikowane opiekunki. Dzięki naszemu doświadczonemu i troskliwemu personelowi Twoja ukochana osoba może pozostać bezpiecznie w domu i żyć samodzielnie.

 

Nasze spersonalizowane plany opieki będą dokładnie odpowiadały potrzebom Twoich bliskich, aby mogli cieszyć się każdym dniem. Układamy je tak, by sprostać oczekiwaniom każdego z naszych podopiecznych.

 

Nasi opiekunowie są przygotowani na to, aby przekazać ukochanej osobie wyjątkowe wsparcie, zapewniając jednocześnie spokój, na jaki zasługujesz.

Pielęgnacja osobista, taka jak kąpiel lub ubieranie się

Pomoc osobie z demencją lub innymi chorobami poprzez ukierunkowanie ich czynności i zachowań

Dbałość o regularność w przyjmowaniu przepisanych leków

Pomoc w przemieszczaniu się. Wsiadanie i wysiadanie z łóżka lub prysznica

Robienie zakupów spożywczych i odbiór recept

Zapewnienie bezpieczeństwa i wygody w domu jak i poza nim

Dostępne formy opieki

Nasi indywidualni opiekunowie służą pomocą przy czynnościach takich jak:

  • Pielęgnacja ciała, kąpiel, toalety i czynności higieniczne
  • Mobilność i pomoc w przemieszczaniu się
  • Przypomnienia o lekach i monitorowanie regularności ich zażywania
  • Towarzystwo i miłe rozmowy
  • Sprzątanie domu
  • Planowanie i przygotowywanie posiłków

Opieka doraźna dla wszystkich

Nasi opiekunowie są gotowi zapewnić wysokiej jakości opiekę wszystkim potrzebującym, w tym osobom starszym, niepełnosprawnym oraz osobom, które wracają do zdrowia po urazie lub chorują na choroby przewlekłe.

 

Skupiamy się na Twoich indywidualnych potrzebach, niezależnie od powodu, dla którego potrzebujesz dodatkowej pomocy. Pozwól nam, aby Twoje codzienne życie było proste, wygodne i bezpieczne.

Potrzebujesz Opiekunki?

Zadzwoń!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeżeli potrzebujesz wsparcia już teraz nie czekaj – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń

Tel. 508 328 200