Obserwuj nas:

PROFESJONALNA OPIEKA DLA OSÓB STARSZYCH Oferujemy profesjonalną opiekę dla seniorów w Polsce oraz Niemczech.
Nasz doświadczony personel zajmie się każdą osobą starszą.
Opieka osób starszych
PRACA DLA OPIEKUNEK W POLSCE I NIEMCZECH Pracuj z nami za bardzo atrakcyjne wynagrodzenia.
Gwarantujemy wysokie zarobki nawet do 1600 € netto oraz ekstra premie.
Zgłoś się do pracy

NOWOŚĆ! Szukamy osób na stanowisko: opiekunka i opiekun osób starszych

Pomagaj z nami

Propaguj wraz z nami dobro opiekując się osobami starszymi, a jednocześnie otrzymuj za swoją pracę bardzo atrakcyjne stawki i wynagrodzenia. Satysfakcja z pracy gwarantowana.

Praca z perspektywami

Pracując na stanowisku opiekuna osób starszych zyskujesz pewną kerierę i możliwość stabilnego rozwoju. Posiadamy oferty pracy w Polsce jak i w Niemczech oraz wielu innych krajach.

Wysokie wynagrodzenia

Nasza agencja za wykonywaną pracę opiekuna seniorów oferuje swoim pracownikom bardzo atrakcyjne stawki godzinowe. Podejmując się opieki za granicą można zarobić nawet do 1600 € netto.

Profesjonalna opieka dla osób starszych

Oferujemy opiekę nad osobami starszymi w Polsce jak i za granicą np. na terenie Niemiec. Nasi doświadczeni opiekunowie wykazują się cierpliwością i starają się rozumieć bieżące potrzeby Seniora. Świadcząc opiekę zawsze bierzemy pod uwagę zarówno stan zdrowia, jak i dbamy o równowagę psychiczną Podopiecznego. Wszystkie nasze działania wykonujemy z troską, wrażliwością oraz szacunkiem do wartości Osoby starszej.

Jako agencja ds. opieki możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży opiekuńczej. Specjalizujemy się w całodobowej opiece seniorów. Wiele naszych opiekunek pochodzi z Ukrainy, ale także z Polski. Wszystkie z nich cechują się wysokim profesjonalizmem w opiece oraz posiadają niezbędne doświadczenie.

10+
Lat doświadczenia
550+
Zadowolonych klientów
100%
Bezpieczeństwa i troski o seniora

Praca dla opiekunek i opiekunów

Separator-Image-White

Buduj wraz z nami swoją karierę dołączając do zespołu zadowolonych z życia opiekunek i opiekunów. Nasi pracownicy otrzymują szeroki pakiet benefitów oraz ogromne perspektywy rozwoju. Przekonaj się, jaką ofertę prccy posiadamy dla Ciebie.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Separator-Image-Blue

Poznaj nasze wartości, a dowiesz się dlaczego współpraca z nami jest opłacalna i daje pracownikom szerokie perspektywy na rozwój.

Postaw na budowanie swojej kariery wraz z naszą agencją.

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania dotyczące warunków pracy lub chciałbyś zapytać o możliwość zamówienia opieki dla seniora? Napisz do nas w dowolnej sprawie, a my odpowiemy na każde pytanie.

  Uzyskane opinie

  Przedstawiamy wybrane opinie zebrane od naszych pracowników oraz zleceniodawców ds. opieki.

  Praca w Niemczech jako opiekunka pozwoliła mi uzyskać adekwatne wynagrodzenie. Gorąco polecam Agencję Jobspol.

  Pani Natalia – OpiekunkaNiemcy

  Współpraca z Jobspolem przebiega dobrze, mój tata potrzebował stałej opieki kogoś znającego osoby starsze. Zaufałem im i nie żałuje.

  Pan Artur – Zlecający opiekęGliwice, Polska